دانش هنر / آموزش های آرایشگری / کلاس آنلاین گریم و میکاپ

کلاس آنلاین گریم و میکاپ

کلاس آنلاین گریم

آرایشگری از آن حرفه هایی است که همیشه طرفداران زیادی داشته است. این حرفه تلفیقی از هنر و مهارت است که برای موفق شدن در آن باید به اندازه کافی علاقه و پشتکار داشته باشید. زیبایی بی حد که حاصل یک میکاپ اصولی و حرفه ای باشد می تواند همه را شگفت زده کند. بنابراین اگر قصد دارید آرایشگاه تخصصی خود را داشته باشید و یا به عنوان یک گریمور کار خود را شروع کنید؛ باید قبل از هر چیز، به درستی آموزش ببینید. حتی اگر فرصت رفتن به کلاس های آموزشی را ندارید؛ می توانید به صورت آنلاین دوره های آموزشی را دنبال کنید و به هدف خود، برسید. در ادامه با ما همراه باشید تا در سایت دانش و هنر به جزئیات کلاس آنلاین گریم و میکاپ بپردازیم.

کلاس آنلاین گریم

برای دریافت مشاوره تخصصی و شرکت در دوره ها همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید

کلاس آنلاین گریم و میکاپ مقدماتی تا حرفه ای

اگر به حرفه گریم و میکاپ علاقه دارید؛ پیشنهاد می کنیم برای حرفه ای شدن در این شاخه، در دوره های آموزشی مرتبط شرکت کنید. اینکه رشته تحصیلی قبلی شما چه چیزی بوده است اصلا اهمیتی ندارد. ممکن است بخواهید یک سالن زیبایی داشته باشید و یا به عنوان گریمور در هنرکده ها فعالیت کنید، هدف شما هر چیزی که باشد؛ برای رسیدن به آن مستلزم دریافت آموزش های به روز و اصولی هستید. تکنیک های گریم و میکاپ مرتبا به روز شده و برای اینکه بتوانید همواره جایگاه حرفه ای خود را در آن حفظ کنید باید علم خود را به روز نگه داشته و هم راستا با ترندهای روز، کار کنید. مرکز آموزش خانه صنعت و معدن اقدام به برگزاری دوره های گریم و میکاپ به صورت آنلاین کرده است. بنابراین افرادی که زمان کافی برای شرکت در دوره های حضوری را ندارند؛ می توانند با اطمینان از جامع بودن سرفصل های آموزشی، در کلاس آنلاین گریم و میکاپ ثبت نام کنند.

این دوره آموزشی به صورت کامل بوده که از مقدماتی آغاز و تا حرفه ای شدن، ادامه می یابد. موارد مهمی که دانش پذیران در این دوره آموزشی یاد می گیرند شامل آموزش گریم و میکاپ عروس، خودآرایی، کانتورینگ و متعادل سازی چهره، تکنیک سایه زدن، شینیون و… می شود. علاوه بر این موارد، تمامی نکاتی که لازم است برای گریم و میکاپ بدانند ، به آنان آموزش داده می شود. یک گریمور و میکاپ آرتیست حرفه ای حتما این نکته را می داند که نمی توان تنها از یک نوع آرایش برای تمامی چهره ها، استفاده کرد. در دوره آموزشی که در خانه صنعت و معدن برگزار می شود؛ بر اساس نوع پوست، رنگ پوست و فرم صورت و چهره هر فرد، میکاپ های متفاوتی آموزش داده می شود تا بتواند نیاز افراد را به طور کامل، برطرف کند.

لازم به ذکر است که در پایان دوره آموزش آنلاین گریم و میکاپ، مدرک معتبر و بین المللی هم ارائه می شود که این مورد خود گواه محکمی برای کیفیت بالای دوره های آموزشی خانه صنعت و معدن می باشد. چنین مدرکی مورد تایید وزارت صنعت و معدن بوده و حتی در صورت ترجمه، می توانید به عنوان یک مدرک بین المللی از آن، استفاده کنید و همچنین می توانید مدرکتان را  با مهر دادگستری تحویل بگیرید .

سرفصل های دوره جامع گریم غیر حضوری

توصیه می کنیم قبل از اینکه در یک دوره آموزشی آنلاین گریم و میکاپ ثبت نام کنید ، به سرفصل های ارائه شده توسط آموزشگاه مربوطه، توجه کافی داشته باشید. اینکه در قبال هزینه و زمانی که صرف می کنید چه چیزی دریافت می کنید، اهمیت زیادی دارد. در دوره جامع گریم غیر حضوری خانه صنعت و معدن، سرفصل های زیر ارائه می گردد:

ترم اول

در اولین ترم دانش پذیران با چهره شناسی و آماده سازی پوست، آشنا می شوند. زمانی می توانیم یک میکاپ آرتیست موفق باشیم که آرایش را برای هر کسی متناسب با فرم صورت همان شخص، انجام دهیم. مواردی که در ترم اول آموزش می بینید عبارتند از:

 • شناخت اجزای صورت
 • شناخت رنگ ها و آشنایی با کاربرد هر کدام روی صورت
 • آشنایی با فرم های متفاوت صورت
 • چگونگی پاک سازی پوست
 • آموزش زیرسازی میکاپ به صورت حرفه ای

ترم دوم

 ترم دوم مربوط به میکاپ و متعادل سازی صورت است. خیلی از چهره ها نواقصی دارند که می تواند به آسانی با استفاده از یک میکاپ حرفه ای، پوشانده شود. کانتورینگ صورت به رفع نواقص چهره، بسیار کمک می کند. حتی با استفاده از کانتورینگ می توانید قسمت هایی از صورت را برجسته تر کنید. به طور کلی سرفصل هایی که در این ترم آموزش می بینید شامل موارد زیر می شود:

 • تکنیک های مربوط به متعادل سازی چهره (کانتورینگ)
 • فرم دهی صحیح بینی، چانه، گونه و پیشانی
 • روش درست سایه زدن برای چشم ها
 • آموزش کشیدن چند مدل خط چشم
 • تاچ ابرو
 • ترفندهای زیباسازی لب ها

ترم سوم

در این ترم به سراغ میکاپ عروس می رویم و دانش پذیران را با چند مدل میکاپ عروس، آشنا می کنیم. در پایان ترم دانشپذیران و هنرجویان باید از چند مدل میکاپ عروس خود آلبوم تهیه کنند ک این کار با راهنمایی های استاد امکان پذیر است.در کنار استاد نیز یکاستادیار قرار دارد که به رفع اشکالات هنرجویان بپردازد که این پشتیبانی به صورت 24 ساعته است.

ترم چهارم

 این ترم که آخرین مرحله از کلاس آنلاین گریم و میکاپ است به آموزش انواع شینیون موها می پردازد. بخش مهمی از یک آرایش زیبا، انجام صحیح آرایش موهاست. این کار را هم می توانید با مدل های متفاوت شینیون انجام دهید و هم از انواع بافت ها که البته این روزها بسیار مورد توجه خانم های جوان قرار گرفته است، استفاده کنید. بافت های ساده، تیغ ماهی و آفریقایی از جمله بافت های بسیار زیبایی هستند که می توان با استفاده از آن ها زیبایی موها را دوچندان کرد. دیگر مواردی که در این دوره می توانید یاد بگیرید شامل فر کردن موها، کرلی کردن موها و یادگیری انواع مختلف شینیون مثل خطی، جمع و باز، دخترانه، کلاسیک و… می شود. تمامی مواردی که در این چهار ترم آموزش می بینید مطابق با استانداردهای بین المللی بوده و از این نظر یک امتیاز محسوب می شود زیرا تکنیک های قدیمی منسوخ شده و دیگر در بازار کار جایی ندارند. بنابراین آموزش تکنیک های به روز، اهمیت زیادی دارد  و باید منطبق با آن ها، پیش رفت.

نکته مهم: تمامی سرفصل هایی که در سایت دانش و هنر به آن پرداختیم با سرفصل های بین المللی برابری کرده و می توانید بعد از اتمام دوره وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوید.

کلاس آنلاین میکاپ

مزایای آموزش آنلاین گریم و میکاپ

مهم ترین مزیتی که دوره های آنلاین دارد این است که شما برای حضور در کلاس های آنلاین لازم نیست مسافتی را طی کنید. این مورد از نظر هزینه هم می تواند برای شما مقرون به صرفه باشد. آموزش های آنلاین محدودیت مکانی را حذف کرده است به گونه ای که شما در هر مکانی که باشید و از تمام اقصا نقاط دنیا ، اگر به شبکه اینترنت دسترسی داشته باشید؛ می توانید از آموزش های ارائه شده، بهره ببرید. بنابراین زمانی که صرف رفت و آمد می شود را می توانید به کار دیگری بپردازید. پس صرفه جویی در زمان و هزینه از مزایای شرکت در دوره های آموزش آنلاین گریم و میکاپ می باشد.

دوره آموزشی آنلاین گریم و میکاپ  که در خانه صنعت و معدن برگزار می شود به این صورت است که کلیه مباحث آموزشی را از سطح مقدماتی تا پیشرفته در برمی گیرد و مزیتی که دارد این است که بین آموزش ها هیچ فاصله زمانی وجود نداشته و کل دوره به صورت پیوسته، برگزار می شود.همچنین تمامی سرفصل ها به صورت کامل و جامع آموزش داده می شود.

هنر گریم و میکاپ جذابیت های خود را داراست. در صورتیکه علاقه مند به این حرفه هستید؛ باید بدانید جزء مشاغل پولساز دنیا محسوب می شود البته به شرطی می توانید از این حرفه کسب درآمد داشته باشید که آموزش های اصولی و به روز آن را فرا گرفته باشید. سرفصل های آموزشی در دوره های برگزار شده توسط خانه صنعت و معدن مطابق با استانداردهای بین المللی بوده و به گونه ای است که فرد بتواند بلافاصله بعد از اتمام دوره، وارد بازار کار این رشته شود. بنابراین با صرف زمان 4 الی 5 ماه و با صرف هزینه ای مناسب می توانید به آسانی وارد بازار کار شده و درآمد خوبی داشته باشید.

همچنین دیگر مزیتی که کلاس های آموزشگاه صنعت و معدن دارد این است که از تمامی دوره به صورت حرفه ای فیلمبرداری شده و در کنار اینکه اساتید در هر جلسه به تدریس می پردازند ، فیلم آموزشی با کیفیت نیز برای هنرجویان پخش می شود و در پایان هر جلسه فیلم آموزشی برای هنرجویان فرستاده می شود تا بتوانند به صورت پیاپی تمرین کنند..مچنین یک پشتیبان به صورت 24 ساعته در کنار استاد قرار می گیرد و به رفع اشکال از هنرجویان می پردازد.

یادگیری گریم در خانه

خیلی از افراد مخصوصا خانم های خانه دار امکان رفت و آمد به آموزشگاه  را نداشته و ترجیح می دهند در بستر اینترنت به یادگیری حرفه مورد علاقه خود، بپردازند. یادگیری گریم در خانه به لطف وجود اینترنت و فضای مجازی، امکان پذیر شده است به طوری که هر فردی در هر کجا که باشد می تواند از آن ها، استفاده کند. با شرکت در دوره آنلاین گریم و میکاپ می توانید این حرفه را در خانه و بدون صرف هزینه و زمان برای عبور و مرور جهت شرکت در دوره های حضوری، به خوبی یاد بگیرید. اساتیدی که در خانه صنعت و معدن هستند تمامی آنچه که شما در مسیر حرفه ای شدن باید یاد بگیرید، به شما آموزش می دهند. بنابراین بدون هیچ گونه دغدغه ای می توانید این حرفه را در منزل خودتان، آموزش ببینید.

هزینه کلاس آنلاین گریم و میکاپ

هزینه دوره های آموزشی گریم و میکاپ متفاوت بوده و به زمان دوره آموزشی و سطح کلاس ها، بستگی دارد. به طور کلی برای ثبت نام یک هزینه اولیه وجود دارد و هزینه های دیگر مربوط به تهیه لوازم مورد نیاز برای تمرین می باشد. هزینه ثبت نام از 1000000 تومان  تا سقف  5500000 تومان متغیر است. برای اطلاع کامل از هزینه ثبت نام دوره آموزشی خود، می بایست به کارشناسان مربوطه در آموزشگاه صنعت و معدن مراجعه کنید. لازم نیست در ابتدای کار هزینه زیادی برای تهیه لوازم مورد نیاز، بپردازید. استفاده از لوازم معمولی تر هم برای شروع، کفایت می کند.بعد با پیشرفت کارتان می توانید لوازم حرفه ای تر تهیه کنید.

کلاس آنلاین آرایشگری

 

سوالات متداول هنرجویان در مورد کلاس آنلاین گریم و میکاپ

محتوای دوره آنلاین چه تفاوتی با دوره های حضوری دارد؟

 از نظر محتوای آموزشی و کیفیت آموزش، هیچ تفاوتی بین دوره های حضوری و آنلاین وجود ندارد. حتی با شرکت در دوره های آنلاین می توانید در هزینه و زمان، صرفه جویی کنید.مخصوصا که امروزه با پیشرفت تکنولوژی و با وجود بیماری های پیش آمده ، اکثر بانوان به این علاقه دارند که کلاس های خود را به صورت آنلاین و در محیطی به دور از آلودگی دوره ببینند که ما به شما این دوره را پیشنهاد می کنیم.

 مدت زمان شرکت در دوره آنلاین گریم و میکاپ چقدر است؟

 مدت زمان لازم برای شرکت در دوره آموزشی مقدماتی تا پیشرفته گریم و میکاپ، 4 الی 5 ماه می باشد.

 آیا با شرکت در دوره آنلاین گریم و میکاپ می توان به نتیجه مطلوب رسید؟

 بله، لازمه حرفه ای شدن در این رشته، علاقه و پشتکار است. اگر در حین دریافت آموزش ها به اندازه لازم تمرین داشته باشید؛ می توانید در مدت زمان کوتاهی تا سطح حرفه ای شدن، پیش بروید و به راحتی درآمدزایی داشته باشید.

 آیا برای شرکت در دوره آنلاین گریم و میکاپ به پیش زمینه خاصی نیاز است؟

خیر، هیچ پیش زمینه خاصی برای شرکت در دوره های گریم و میکاپ نیاز نمی باشد. حتی رشته تحصیلی قبلی شما هم تاثیری در ثبت نام در این دوره آموزشی ندارد. آنچه که اهمیت دارد داشتن علاقه و پشتکار است و باید برای علاقه خود وقت کافی بگذارید تبه تمرین بپردازید .

 بازار کار رشته گریم و میکاپ چگونه است؟

 بازار کار همواره به افراد علاقه مند و حرفه ای در این حوزه نیاز دارد. گریم و میکاپ جزء رشته هایی است که اگر بتوانید با تمرینات فراوان تا سطح پیشرفته آن را دنبال کنید؛ به سرعت می توانید وارد بازار کار شوید. پس از اتمام دوره، می توانید سالن زیبایی تاسیس کنید و در کار خود از متدهای روز و تکنیک های آرایشی که ترند هستند استفاده کنید و در مدت زمان کوتاهی به درآمد خوبی برسید.

چنانچه برای شرکت در دوره آنلاین گریم و میکاپ مصمم هستید؛ پیشنهاد می کنیم قبل از هر چیز برای انتخاب دوره آموزشی معتبر مطابق با استانداردهای بین المللی به خوبی تحقیق کنید. دوره آموزشی که انتخاب می کنید بایستی تمامی مباحث مورد نیاز را از سطح مقدماتی تا حرفه ای، شامل شود. به گونه ای که بعد از اتمام دوره نیازی به شرکت در دوره های تکمیلی نداشته باشید.

برای دریافت مشاوره تخصصی و شرکت در دوره های گریم و میکاپ خانه صنعت و معدن همین حالا با کارشناسان دانش هنر، تماس بگیرید. ما تا رسیدن به رویاهایتان در کنار شما هستیم.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان