دانش هنر / آموزش های عکاسی / کلاس آنلاین عکاسی

کلاس آنلاین عکاسی

دوره آنلاین عکاسی

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی اغلب کلاس های آموزشی، شيوه های نوينی را جهت آموزش به کار می گيرند. آموزشگاه صنعت و معدن نيز جهت تسهيل شرکت در دوره های آموزشی عکاسي، اقدام به برگزاری دوره های آنلاين نموده است و از مبتدی تا پیشرفته به صورت جامع به آموزش آنلاين عکاسی می پردازد. هنرجويان می توانند بدون داشتن هیچ پیش‌ زمينه ای دراین حرفه فعاليت خود را آغاز نمايند. کلاس آنلاین عکاسی، مناسب برای افرادی می باشد که قصد ورود به بازار کار به صورت حرفه ای دارند. يکی از نکاتی که در دوره های آنلاين عکاسی مقدماتی تا پيشرفته حائز اهميت است، آموزش اصولی مطالب می باشد که به صورت حرفه ای به آن پرداخته می شود.

شرکت در دوره هايی که از اساتید حرفه ای و با تجربه استفاده می کند به هنرجويان کمک می کند تا با بکارگيری پشتکار و انگیزه ی خود به سرعت در رشته ی عکاسی پيشرفت نمايند. دوره های عکاسی که از مبتدی تا پیشرفته‌ برگزار می شود، تمام رشته های عکاسی اعم از عکاسی صنعتی، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی مدلینگ، عکاسی پرتره، عکاسی ورزشی، عکاسی خبری و …را شامل می شود، وعلاقه مندان می توانند جهت یادگیری هريک از شاخه‌های ارائه شده به صورت آنلاين از سراسر ايران و حتی کشورهای دیگر در این دوره ها شرکت کنند.

نکته مهم: کلاس آموزش عکاسی آنلاین به صورت نیمه حضوری برگزار می شود.

کلاس آنلاین عکاسی مقدماتی تا حرفه ای

در آموزش عکاسی آنلاین تمام ترفندها و تکنیک‌های جدید، آموزش داده می شود. کلاس آنلاین عکاسی کمک می کند تا هنرجويان در تمام رشته های عکاسی، تصوير های زیباتر و جذاب تری را خلق نمايند. شرکت در دوره های آنلاين عکاسی برای افرادی که می‌خواهند به سرعت وارد حرفه ی عکاسی شوند، بسيار مناسب می باشد؛ زيرا می توانند در دوره های کوتاه مدت و فشرده شرکت کرده و به سرعت وارد بازار کار حرفه ای شوند. بطور خلاصه شرایط آموزش آنلاین عکاسی دانش هنر به شرح زیر است:

  • مدت دوره: 100 ساعت با پشتیبانی 24 ساعته استاد
  • طول دوره: ٥ الی ٦ ماه
  • مدرک پايان دوره: مدرک معتبر بين المللى (قابل ترجمه با مهر دادگسترى)
  • برای اطلاع از هزینه کلاس ها و نحو ی پرداخت با شماره 02146094117 و 02144111229 تماس بگیرید .

سرفصل های آموزش آنلاین عکاسی

دوره جامع عکاسی غیر حضوری به صورت کامل از مبتدی تا پيشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برگزار می شود. اين دوره ها دارای سرفصل های مشخص و معينی می باشد که هنرجويان می توانند قبل از ثبت نام و شرکت در آموزش آنلاین عکاسی با آن آشنا شده و نهايتا بهترين دوره را انتخاب نمايند. جهت ثبت نام و شرکت در کلاس آموزش عکاسی، هیچ‌ پیش‌نیاز خاصی مورد نياز نمی باشد. علاقه مندان به شرکت در دوره های آنلاين عکاسی می توانند تنها با در اختيار داشتن، یک دوربین DSLR در اين کلاس ها ثبت نام نمايند و رشته ی مورد علاقه ی خود را آموزش ببينند. دوربین های DSLR دوربین های دیجیتال تک لنزی بازتابی هستند که می توانند تصاوير زيبايی را ثبت نمايند. از مزايای اين دوربین ها قابلیت تعویض لنز می باشد و برای کسانی که می‌خواهند در آتلیه ها فعاليت داشته باشند و به صورت حرفه ای فعاليت خود را آغاز نمايند، مناسب‌تر می باشند. سرفصل های دوره های آنلاين عکاسی در خانه صنعت و معدن، با دوره های حضوری مشابه است و هیچ تفاوتی ندارند. سر فصل‌هایی که در کلاس آنلاین عکاسی آموزش داده می شود، شامل موارد زير می باشد:

سرفصل های ترم اول

در ترم اول آموزش آنلاین عکاسی، عکاسی عمومی و دیجیتال به هنرجويان آموزش داده می شود؛ در اين دوره ها هنرجويان با انواع دوربین های عکاسی آشنا می شوند و تمام نکات و تکنيک های منوی دوربين ها، مورد بررسی قرار می گيرد. سرعت شاتر، کاربرد دیافراگم، عمق میدان، انتخاب کادر مناسب و…از مواردی است که در ترم اول به هنرجويان آموزش داده می شود. همچنين اساتيد کمک می کنند تا هنرجويان بتوانند خلاقیت و هنر خود را پرورش دهند تا در پايان ترم، ديد هنریشان تقویت شود.

سرفصل های ترم دوم

در ترم دوم کلاس آنلاین عکاسی به عکاسی تکنیکال پرداخته می شود؛ در اين ترم تکنیک‌های مختلف عکاسی مورد بررسی قرار می گيرد. اساتيد شيوه ها و اصول ایده پردازی در عکسبرداری را به هنرجويان آموزش می دهند و آنها را با مبانی هنرهای تجسمی آشنا می کنند. يکی ديگر از سرفصل های آموزشی در ترم دوم دوره های آنلاين، آموزش عکاسی ودینگ، عکاسی تبلیغاتی، عکاسی صنعتی، عکاسی پرتره، عکاسی مدلینگ و … می باشد. لازم به ذکر است در ترم دوم هنرجويان می توانند با انواع روش های کسب درآمد از اين حرفه ی هنری آشنا شده و با به ‌کارگیری درست آموخته‌ها بهترين درآمد را در اين رشته به دست آورند. در واقع ما قصد داریم هنرجویان را برای ورود به بازار کار این حرفه آماده کنیم.

سرفصل های ترم سوم

در ترم سوم آموزش عکاسی آنلاین، به نورپردازی در عکاسی پرداخته می شود؛ به طور کلی می توان گفت ترم سوم يکی از ترم های اساسی و مهم جهت آموزش عکاسی محسوب می شود زيرا نورپردازی مهم‌ترین و اساسی ترين اصل در عکاسی می باشد. لازم است جهت ثبت بهترين عکس ها ابتدا با نورهای مختلف آشنا شد. لذا در اين ترم انواع فلاش و منابع نور مصنوعی، پرتره و انتخاب لنز مناسب، نورپردازی تمام رخ، نیم رخ، ۴/۳ رخ، انواع نورهای طبیعی، انواع نورسنجی و چگونگی اندازه‌گیری نور، عکاسی در شب و عکاسی ضد نور به هنرجويان کلاس عکاسی آنلاین آموزش داده می شود.

حهت شرکت در کلاس آموزش عکاسی آنلاین با شماره های 02146094117 و 02144111229 تماس بگیرید

آموزش عکاسی آنلاین

ترم چهارم: هنرجويان در ترم چهارم کلاس آنلاین عکاسی با نرم افزارهای عکاسی آشنا می شوند و در حرفه ی عکاسی، توانایی های بالقوه ای را کسب می نمايند. در ترم چهارم اساتيد نکات و تکنيک های ادیت عکس را به هنرجويان آموزش می دهند. نرم افزاری که در اين ترم جهت بهبود عکاسبرداری آموزش داده می شود، فتوشاپ می باشد. بررسی جزئياتی چون امکانات موجود، ابزارهای نرم افزار، تنظیمات عکس و ویدئو و آشنایی با فیلترها و … از مواردی است که در دوره جامع عکاسی غیر حضوری به آن پرداخته می شود.

هزینه آموزش عکاسی آنلاین

هزینه کلاس آنلاین عکاسی به دو بخش خرید دوربین و هزینه ثبت نام در کلاس تقسیم بندی می شود. هزینه دوربین که بسته به بودجه ی شخص شما و اینکه تا چه اندازه بخواهید کار حرفه ای انجام دهید دارد. کسانی که دوربین های dslr دارند می توانند در کلاس ها شرکت کنند و افرادی که قصد دارند دوربین تهیه کنند بهتر است بعد از شرکت در جلسه اول آموزش عکاسی آنلاین با راهنمایی اساتید مجموعه، به خرید دوربین اقدام نمایند. هزینه ثبت نام متغیر است که بسته به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد؛ که با یک هزینه ای اولیه بسیا کم می توانید کلاس خود را رزو کنید و مابقی شهریه را به صورت اقساط پرداخت نمایید.

مزایای کلاس عکاسی آنلاین دانش هنر

امروزه با توجه به پيشرفت علم و تکنولوژی، افراد علاقه ی زيادی به شرکت در دوره های آنلاين پيدا کرده اند و تعداد علاقه مندان به ثبت نام در کلاس آنلاین عکاسی نيز مانند ساير رشته ها افزایش چشمگيری پیدا کرده است. آموزشگاه صنعت و معدن نيز نسبت به برگزاری کلاس عکاسی آنلاین در رشته های مختلف اقدام نموده است. يکی از ویژگی های بارز دوره های آنلاين خانه صنعت و معدن، کیفیت بالای کلاس های آن در تمامی رشته ها می باشد.

 اين آموزشگاه با رعایت اصول بین‌المللی باعث شده تا از دیگر آموزشگاه ها متمايز شود. کیفیت بالای کلاس عکاسی آنلاین که به صورت غیرحضوری برگزار می شود باعث شده است تا علاقه مندان زيادی در تمام نقاط دنيا نسبت به ثبت نام در آن اقدام نمايند. همچنین صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد باعث شده تا بسیاری از افراد به کلاس های آنلاین روی آورند. اين کلاس ها برای افرادی که شاغل هستند و يا زمان برای آنها اهمیت ويژه ای دارد، نیز بسيار مناسب می باشد. زيرا آنها می توانند به جای صرف زمان زياد جهت رفت و آمد، زمان خود را صرف تمرین بيشتر نمايند.

 هنرجويان می توانند با شرکت در کلاس آنلاین عکاسی تمام اشکالات و ابهامات درسی خود را رفع نمايند و با اساتيد خود به صورت پيوسته در تعامل باشند. يکی ديگر از مزايای آموزش آنلاين عکاسی، ثبت و ضبط فيلم هر کلاس عکاسی آنلاین، در همان روز می باشد. اين فيلم ها به صورت استاندارد با بهترین کیفیت نورپردازی ذخيره شده و برای تمام هنرجويان ارسال می‌شود تا بتوانند هرچند بار که مورد نياز است آن را مرور کرده و اشکالات خود را برطرف نمايند. هنرجويان توجه داشته باشند دوره های آنلاين عکاسی به صورت 24 ساعته پشتيبانی می شوند و در هر زمان آماده ی پاسخگويی جهت رفع ایرادات هنرجویان هستند اين پشتیبانی توسط یک استادیار مسلط به حرفه ی عکاسی انجام می پذيرد و به هنرجويان کمک می کند تا مشکلات خود را بيان کرده و برای آنها راه حل مناسبی پيدا نمايند. لازم به ذکر است خانه صنعت و معدن به هنرجويان پس از اتمام دوره های آنلاین مانند دوره های حضوری، در پایان ترم مدرک بین‌المللی اعطا می کند. اين مدرک معتبر بوده و قابل ترجمه می باشد و برای افرادی که قصد مهاجرت دارند نيز مورد استفاده قرار می گيرد.

یادگیری عکاسی در خانه

خیلی از علاقه مندان به رشته ی عکاسی ممکن است در دوره های متعددی شرکت کرده باشند که محل برگزاری آنها بسيار دور می باشد. آموزش عکاسی در خانه که به صورت آنلاین برگزار می گردد، باعث می شود هنرجويان بسيار راحت در خانه نشسته و بدون اتلاف وقت در ازدحام و شلوغی و هزاران مشکل دیگر به يادگيری رشته ی مورد علاقه ی خود بپردازند. نهايتا اين روش کمک می کند تا هنرجويان با وجود آرامش و آسایش موجود در کلاس آنلاین عکاسی، ایده های عکاسی خلاقانه و جذابی را ارائه دهند و با تمرکز بيشتر به يادگيری بپردازند. ما شعارمان در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن این است که هنرجویان بتوانند با کمترین هزینه، مدیریت در زمان و بهترین کیفیت، آموزش های اصولی عکاسی را ببینند و بتوانند در کنار تلاش های خود وارد بازار کار حرفه ای این رشته ی جذاب شوند.

حهت شرکت در کلاس آموزش عکاسی آنلاین با شماره های 02146094117 و 02144111229 تماس بگیرید

کلاس آنلاین عکاسی مقدماتی

سوالات متداول هنرآموزان درباره کلاس های آنلاین عکاسی

کلاس های حضوری و آنلاين عکاسی چه تفاوتی با هم دارد؟

مهم ترين نکته در برگزاری دوره های عکاسی حفظ کیفیت آن می باشد که در هردو کلاس حضوری و آنلاين عکاسی رعايت شده است. سرفصل‌های اين کلاس ها مشابه می باشد و در دوره های حضوری و آنلاين از اساتید با تجربه و با تحصیلات دانشگاهی بهره گرفته شده است، به طور کلی تفاوتی در کلاس ها وجود ندارد و مزيت شرکت در کلاس های آنلاین عکاسی نسبت به کلاس های حضوری عکاسي، صرفه جويی در زمان و هزینه است.

چه پیش نیازی برای شرکت در کلاس آنلاین عکاسی لازم است؟

بله جهت شرکت در اين کلاس ها نياز به هيچ پيش زمينه ای نمی باشد و علاقه مندان می توانند از صفر تا صد مطالب را در دوره های آنلاين عکاسی بياموزند و وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوند.

شرکت در کلاس ها محدودیت سنی دارد؟

علاقه مندان می‌توانند از سن 14 سال به بالا در کلاس های آنلاين عکاسی شرکت کنند و محدودیتی برای افرادی که سن های بالاتری دارند وجود ندارد.

آيا با شرکت در دوره آنلاين عکاسی می‌توان وارد بازار کار شد؟

بله هنرجويان با شرکت در دوره های آنلاين عکاسی، تمام اصول عکاسی را از مبتدی تا پیشرفته را آموزش ديده و نهايتا پس از کسب مدرک معتبر می توانند وارد بازار کار شده و فعاليت حرفه ای خود را آغاز نمايند.

در پايان دوره چه مدرکی به هنرجويان داده می شود؟

در پايان دوره جامع عکاسی غیر حضوری مانند دوره های حضوري، مدرک معتبر و بين المللی زير نظر وزارت صنعت و معدن، برای هنرجويان صادر می شود. اين مدرک در سطح بين المللی و معتبر بوده و علاقه مندان جهت مهاجرت به هر کشوری می توانند آن را ترجمه کرده و با ارائه ی آن در کشور مورد نظر شروع به فعاليت نمايند.

در دوره های آنلاين عکاسی چه چیزهایی آموزش داده می شود؟

هنرجويان پس از اتمام کلاس های آنلاين عکاسی با تمام زير شاخه‌های عکاسی که شامل: عکاسی تبلیغاتی (پوشاک، غذا، جواهرات، کیف و کفش و…) عکاسی ودینگ، عکاسی نوزاد، عکاسی پرتره، عکاسی صنعتی (کارخانه، تجهیزات و ماشین‌آلات و …)، عکاسی مدلینگ، عکاسی طبیعت، عکاسی هنری و… می شود، آشنا شده و تمام اصول و قواعد آن را می آموزند.

آيا از هر کجای ايران می توان در دوره های آنلاين عکاسی شرکت نمود؟

بله نه تنها امکان شرکت علاقه مندان از سراسر ايران وجود دارد، بلکه از اقصی نقاط دنيا نيز هنرجويان می توانند در اين دوره ها شرکت نمايند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان