دانش هنر / آموزش های طراحی‌لباس / آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته با متدهای فوق حرفه ای

آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته با متدهای فوق حرفه ای

بهترین آموزشگاه طراحی لباس

برگزاری کلاس طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته و کاملا به صورت عملی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن..برترین آموزشگاه طراحی لباس با حضور اساتید مجرب و حرفه ای و با تحصیلات دانشگاهی مرتبط به رشته طراحی لباس ، مد و فشن.کلاس ها به صورت جامع برگزار می گردد و ویژه افرادی است که می خواهند وارد بازار کار شوند.

برترین آموزشگاه طراحی لباس

برگزاری دوره طراحی لباس جهت ورود به بازار کار حرفه ای

کلاس طراحی لباس در آموزشگاه های متعددی برگزار می شود اما اگر بخواهیم مزیت های این دوره را به عنوان بهترین دوره آموزشی طراحی لباس بررسی کنیم بهتر است در ادامه با همراه باشید تا برایتان توضیحات دوره طراحی لباس را شرح دهیم…

دوره های آموزشی طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن به صورت مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود و هر فرد علاقمند به این حرفه می تواند بدون گذراندن هیچی پیش نیازی وارد این دوره شود و کاملا از مبتدی آموزش ببیند … اما این در حالی است که در برخی موسسات دوره ها به صورت مقدماتی و پیشرفته مجزا برگزار می شود و با این کار هم روند آموزش را کند می کنند و هم هزینه ی بیشتری را باید هنرجو متقبل شود و عملا به کیفیت آموزش کمکی نخواهند کرد .

در مجموعه صنعت و معدن ، دوره طراحی لباس بر اساس استاندارد های جهانی و به صورت کاملا اجرایی توسط اساتید برجسته و حرفه ای هنرجویان را در مسیر آموزش همراهی می نماییم . به این نکته باید دقت داشت که در کلاس های اجرایی مثل طراحی لباس تمامی طراح ها و ایده های هنرجویان بر روی کاغذ طراحی می شود و پرورش خلاقیت با همین طراحی های متعدد و اسکیس ها اتفاق می افتد .

در انتها باید یک طرح به مرحله اجرا برسد و هنرجویان با مرحله تولید هم آشنا می شوند و با این کار می توانند مراحل ایده تا اجرا را برای درآمد زایی و ورود به بازار کار آموزش ببینند و برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می شوند.

در موسساتی که همه ی استراتژی آموزشی خود را بر اساس زیبایی نقاشی و اصطلاحا فقط تصویرسازی لباس قرار می دهند نمی توانند هنرجو را با خلاقیت ، ایده پردازی ، اجرای یک طرح به لباس و در نهایت نمی توانند هنرجو را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آموزش دهند . بهترین آموزشگاه طراحی لباس

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

اینستاگرام دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

 

 
 

سرفصل های دوره آموزشی جامع طراحی لباس

دوره آموزش جامع طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن طبق استاندارد های بین المللی این رشته طراحی و تدوین شده است و شامل آیتم های اجرایی رشته های دانشگاهی مرتبط با صنعت پوشاک می باشد بطور مثال شخصی که فقط یکی از رشته های دانشگاهی صنایع پوشاک را گذرانده باشد به سختی میتواند با بازار کار این رشته ارتباط برقرار نماید ولی شخصی که اطلاعات اجرایی کلیه رشته های دانشگاهی مرتبط با صنعت پوشاک را گذرانده باشد به راحتی می تواند وارد بازار کار این رشته شود که شما می توانید با شرکت در دوره آموزشی جامع مرکز آموزش خانه صنعت و معدن کلیه این اطلاعات را بدست آورید.

سرفصل های آموزشی این رشته شامل موارد ذیل می باشد:
  • طراحی آناتومی یا طراحی فیگوراتیو که شامل آشنایی با تناسبات و نسبت های مختلف بدن می باشد
  • جنسیت سازی و روانشناسی رنگ ها که برای ارائه پرتفولیو بایستی اطلاعات و دانش کافی در این زمینه کسب نمایید
  • خلاقیت یا طراحی لباس که شامل طراحی لباس و خلاقیت در طراحی لباس و اجرای لباس می باشد
  • ارائه پرتفولیو و کار اجرایی که در انتهای ترم خلاقیت برای اجرای کار انجام می گردد.
  • تزئینات پارچه و لباس برای اینکه کارهای اجرایی شما به لحاظ زیبایی یا عیار کار در رده بالایی قرار گیرد آموزش داده می شود.
  • الگو سازی به روش حجمی که برای رفع عیوب اندامی و همچنین الگو سازی به روش حجمی روی مانکن آموزش داده خواهد شد
  • نرم افزار طراحی لباس که شامل طراحی و اجرای لباس به صورت زنده داخل نرم افزار می باشد.

 

آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک معتبر و بین المللی

یکی از مواردی که در دوره های طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برای ما اهمیت ویژه ای دارد ارائه مدرک معتبر و بین المللی می باشد و عزیزانی که قصد مهاجرت دارند با ارائه مدارک ما به مراکز دارالترجمه رسمی در سطح کشور می توانند آن را برای کشور مقصد خود ترجمه کنند .

لازم به ذکر است مدرکی که مجموعه صنعت و معدن بعد از اتمام دوره به هنرجویان ارائه می کند به تنهایی معتبر بوده و در داخل کشور و بعضا در خارج کشور نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بدون داشتن پیش نیاز ،حرفه ی مورد علاقه ی خود را آموزش ببینید

برای گذراندن دوره طراحی لباس نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید به راحتی در دوره ها شرکت کنید.اغلب آموزشگاه هایی هستند که روی خیاطی و نقاشی تاکید دارند که بهتر است بدانید رشته نقاشی با رشته طراحی لباس کاملا متفاوت هستند و افرادی که دوره نقاشی ندیده اند در ترم اول به صورت کامل با کشیدن فیگور و انواع لباس ها روی کاغذ آشنا می شوند پس ما به شما می گوییم که جای نگرانی نیست . برای افرادی که به خیاطی کردن علاقمند هستند نیز این پیشنهاد را می دهیم که اگر خیاطی را آموزش ندیده اید بعد از اتمام دوره آن را بگذرانید تا مانع از خلاقیت شما نشود و ذهن شما را محدود نکند. و پیشنهاد دیگر به افرادی که به خیاطی علاقمند نیستند این است که نگران نباشید زیرا مدیریت تیم خود را در طی دوره آموزش خواهید دید تا بتوانید با خیاط خود یک تیم عالی را تشکیل دهید.  

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

اینستاگرام دپارتمان طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان