آموزشگاه طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته با متدهای فوق حرفه ای

برگزاری کلاس طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته و کاملا به صورت عملی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن..برترین آموزشگاه طراحی لباس با حضور اساتید مجرب و حرفه ای و با تحصیلات دانشگاهی مرتبط به رشته طراحی لباس ، مد و فشن.کلاس ها به صورت جامع برگزار می گردد و ویژه افرادی ست که می خواهند وارد بازار کار شوند.

برترین آموزشگاه طراحی لباس

 

برگزاری دوره طراحی لباس جهت ورود به بازار کار حرفه ای

کلاس طراحی لباس در آموزشگاه های متعددی برگزار می شود اما اگر بخواهیم مزیت های این دوره را به عنوان بهترین دوره آموزشی طراحی لباس بررسی کنیم بهتر است در ادامه با همراه باشید تا برایتان توضیحات دوره طراحی لباس را شرح دهیم…

دوره های آموزشی طراحی لباس در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن به صورت مقدماتی تا پیشرفته برگزار می شود و هر فرد علاقمند به این حرفه می تواند بدون گذراندن هیچی پیش نیازی وارد این دوره شود و کاملا از مبتدی آموزش ببیند … اما این در حالی است که در برخی موسسات دوره ها به صورت مقدماتی و پیشرفته مجزا برگزار می شود و با این کار هم روند آموزش را کند می کنند و هم هزینه ی بیشتری را باید هنرجو متقبل شود و عملا به کیفیت آموزش کمکی نخواهند کرد .

در مجموعه صنعت و معدن ، دوره طراحی لباس بر اساس استاندارد های جهانی و به صورت کاملا اجرایی توسط اساتید برجسته و حرفه ای هنرجویان را در مسیر آموزش همراهی می نماییم . به این نکته باید دقت داشت که در کلاس های اجرایی مثل طراحی لباس تمامی طراح ها و ایده های هنرجویان بر روی کاغذ طراحی می شود و پرورش خلاقیت با همین طراحی های متعدد و اسکیس ها اتفاق می افتد .

در انتها باید یک طرح به مرحله اجرا برسد و هنرجویان با مرحله تولید هم آشنا می شوند و با این کار می توانند مراحل ایده تا اجرا را برای درآمد زایی و ورود به بازار کار آموزش ببینند و برای ورود به بازار کار حرفه ای آماده می شوند.

در موسساتی که همه ی استراتژی آموزشی خود را بر اساس زیبایی نقاشی و اصطلاحا فقط تصویرسازی لباس قرار می دهند نمی توانند هنرجو را با خلاقیت ، ایده پردازی ، اجرای یک طرح به لباس و در نهایت نمی توانند هنرجو را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آموزش دهند .

بهترین آموزشگاه طراحی لباس

 

آموزش طراحی لباس با ارائه مدرک معتبر و بین المللی 

یکی از مواردی که در دوره های طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن برای ما اهمیت ویژه ای دارد ارائه مدرک معتبر و بین المللی می باشد و عزیزانی که قصد مهاجرت دارند با ارائه مدارک ما به مراکز دارالترجمه رسمی در سطح کشور می توانند آن را برای کشور مقصد خود ترجمه کنند .

لازم به ذکر است مدرکی که مجموعه صنعت و معدن بعد از اتمام دوره به هنرجویان ارائه می کند به تنهایی معتبر بوده و در داخل کشور و بعضا در خارج کشور نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 

بدون داشتن پیش نیاز ،حرفه ی مورد علاقه ی خود را آموزش ببینید 

برای گذراندن دوره طراحی لباس نیاز به هیچگونه پیش نیازی ندارید و می توانید به راحتی در دوره ها شرکت کنید.اغلب آموزشگاه هایی هستند که روی خیاطی و نقاشی تاکید دارند که بهتر است بدانید رشته نقاشی با رشته طراحی لباس کاملا متفاوت هستند و افرادی که دوره نقاشی ندیده اند در ترم اول به صورت کامل با کشیدن فیگور و انواع لباس ها روی کاغذ آشنا می شوند پس ما به شما می گوییم که جای نگرانی نیست .

برای افرادی که به خیاطی کردن علاقمند هستند نیز این پیشنهاد را می دهیم که اگر خیاطی را آموزش ندیده اید بعد از اتمام دوره آن را بگذرانید تا مانع از خلاقیت شما نشود و ذهن شما را محدود نکند. و پیشنهاد دیگر به افرادی که به خیاطی علاقمند نیستند این است که نگران نباشید زیرا مدیریت تیم خود را در طی دوره آموزش خواهید دید تا بتوانید با خیاط خود یک تیم عالی را تشکیل دهید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

راه های ارتباطی با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن
02144111229
02146094117
02146094118

مطلب پیشنهادی

تکنیک مانکن نا مرئی در عکاسی
تکنیک مانکن نامرئی

تکنیک نامرئی یکی از روش های بسیار رایج محبوب در عکاسی تبلیغاتی است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *