دانش هنر / آموزش های عکاسی / عکاسی از پارچه

عکاسی از پارچه

عکاسی پارچه امروزه جزء عکاسی های تبلیغاتی به حساب می‌آید که چنانچه شما قصد داشته باشید در بازار کار آن حرفی برای گفتن داشته باشید می توانید هم اکنون با شماره تلفن های آموزشگاه دانش و هنر تماس گرفته و در مورد دوره های آنلاین و یا حضوری آموزش عکاسی به نحو احسن اطلاعات لازم و کامل را دریافت نمایید.

اما اگر به دنبال یادگیری طراحی لباس هستید و به دنیای پارچه علاقه خاصی نشان می‌دهید، طراحی لباس نیز همانند آموزش عکاسی به صورت آنلاین و حضوری دو روز در هفته برگزار می شود که هر کدام از این آموزش ها در ۴ ترم متفاوت به شما عزیزان ارائه می گردد.اما نکته کلیدی این است که به پیش نیاز خاصی به هیچ عنوان نیاز ندارید.

آموزش عکاسی از پارچه و لباس

عکاسی تبلیغاتی از پارچه را شما باید با تکنیک ها و روش های خاص و متفاوتی با تجهیزات کامل انجام دهید. بدین ترتیب می توانید بافت پارچه را به شکل درست به نمایش بگذارید. اگر عکاس ماهری باشید به خوبی می دانید که نورپردازی اصلی‌ترین و مهم‌ترین مسئله ای است که می‌تواند یک تصویر با کیفیت و شفاف را بعد از بکارگیری یک لنز قوی به نمایش بگذارد.

چنانچه عاشق طراحی لباس هستید، به خوبی می دانید که همیشه کیفیت جنس پارچه باعث می شود تا طراحی لباس به تواند جذابیت اصلی خود را به نمایش بگذارد؛ اما شما برای آموزش عکاسی از پارچه و لباس در ابتدا باید دوره ‌های آموزشی را پشت سر بگذارید تا به صورت تکنیکی و با استفاده از نرم افزارهای کاربردی یک خروجی با کیفیت را از انواع پارچه و لباس انتظار داشته باشید که در این بین، حتی اگر زمان کافی برای مراجعه حضوری ندارید می توانید از کلاس های آنلاین که با اسکای روم انجام می شود به صورت تعاملی از آموزش کاملاً هوشمندانه‌ای مدرسین آموزشگاه دانش و هنر به راحتی بهره مند شوید.

نکته ای که برای شما می تواند بسیار قابل قبول باشد این است که شما بعد از اتمام کلاس آنلاین می توانید، ویدیوی ضبط شده کلاس را از طریق مجموعه دانش و هنر دریافت نمایید. انواع نور مستقیم برای بافت های گوناگون پارچه را در یک عمق میدان مناسب می توانید با آموزش عکاسی از انواع پارچه در این آموزشگاه به خوبی فرا بگیرید.

برای عکاسی از انواع پارچه سعی کنید بکارگیری انواع تجهیزات را از یاد نبرید هرنوع وسیله و ابزاری به شما کمک می کند تا عکس قابل قبولی را به ثبت برسانید که استفاده از وسایل نورپردازی مناسب صددرصد می تواند به کیفیت و جذابیت عکاسی شما از انواع بافت پارچه کمک نماید. به هر حال هدف از این نوع عکاسی جلب نظر مشتری برای خرید است.

 نکاتی درباره عکاسی از پارچه

پارچه تنها با تکنیک و روش های منحصر به فرد خود می تواند در عکاسی پارچه بسیار جذاب دیده شود؛ چرا که عکس گرفتن از انواع پارچه به خاطر جنس ها و بافت های گوناگون نیازمند تبحر، دانش و تخصص خاصی است. شما باید با منبع نورپردازی قوی و البته مناسب آشنا باشید. این گونه است که کیفیت و جذابیت اصلی لباس را می توانید به نمایش بگذارید. شما چنانچه قبل از عکس گرفتن به نوع فضا توجه کنید به اهمیت پس زمینه مناسب نیز پی می برید. به همین دلیل است که به شما توصیه می کنیم قبل از اقدام به عکاسی پارچه و لباس سعی کنید اگر مهارت و تبحر خاصی ندارید از یک آموزشگاه معتبر برای یادگیری عکاسی با یک هزینه و کیفیت آموزش عالی استفاده کنید.

نکته دیگر برای عکاسی پارچه برطرف کردن انواع چین و چروک است. صاف بودن پارچه بدون اغراق جذابیت عکس را چند برابر می کند. سعی کنید از سافت باکس و رینگ لایت برای یک نورپردازی مناسب غافل نشوید. حتی استفاده از لنز هایی که زاویه بازی دارند هر کدام می تواند تناسب را به بهترین شکل ممکن در عکاسی از بافت پارچه به نمایش بگذارند.

حتی اگر علاقه مند به طراحی لباس و شناخت بافت پارچه هستید، با توجه به 5 ترم طلایی که در دوره حضوری 6 تا 7 ماهه برگزار می شود و البته دوره آنلاین آن کمتر است، به خوبی می توانید در ترم اول با فیگور و اندام شناسی، ترم دوم با رنگ شناسی و جنسیت سازی پارچه، ترم سوم با خلاقیت در طراحی لباس، ترم چهارم با دوخت تزیینی و در ترم پنجم با نرم افزار معرفی برنامه مارولوس آشنا می شوید که این نرم افزار برای بازار کار نرم افزار بسیار مناسب و کاربردی به شمار می‌آید. شما در دوره آموزش عکاسی و یا طراحی لباس به صورت حضوری و یا آنلاین می توانید از صفر تا صد همه چیز را با مهارت کامل آموزش ببینید و وارد بازار کار شوید.

 ایده ها و روش های عکاسی از پارچه

شما برای خلق ایده جهت عکاسی از بافت پارچه باید عکاسی با ذهن خلاق باشید. اگر هدف شما عکاسی تبلیغاتی از پارچه است، کیفیت باید به خوبی در عکس شما نمایان شود و همچنین به این نکته توجه داشته باشید که شما برای جذاب تر نشان دادن پارچه می توانید از عناصر تزئینی نیز استفاده کنید. عکاسی پارچه کار سختی نیست زمانی مه شما به درستی آموزش دیده باشید. بدین سبب است که ما به شما آموزشگاه دانش و هنر را برای آموزش حرفه ای عکاسی بدون هیچ گونه پیش نیازی معرفی می کنیم.

تجهیزات عکاسی تبلیغاتی از پارچه

زمانی که شما قصد دارید به عکاسی از پارچه مشغول شوید بهتر است بدانید که تجهیزات نقش بسیار مهمی بر روی بازدهی نحوه عکاسی شما می گذارد. دوربین مناسب و حتی نه چندان گران، پس زمینه نورپردازی قابل قبول و استفاده از سه پایه عکاسی در کنار سافت باکس و مهم تر از همه رینگ لایت را می توانید از جمله تجهیزات بسیار کاربردی و مهم برای عکاسی پارچه در نظر بگیرید. آموزشگاه دانش و هنر در طول ترم آموزش عکاسی خود شما را با نرم افزارها و تجهیزات عکاسی به صورت صحیح آشنا می کند تا برای بازار کار حرف های زیادی برای گفتن داشته باشید.

جمع بندی

در این مقاله سعی داشتیم تا عکاسی پارچه را برای شما به خوبی با نکات کاربردی که وجود دارد بیان کنیم. معمولا عکاسی از انواع پارچه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و بازار تبلیغات امروز می تواند شغل پردرآمدی به حساب آید؛ اما اگر شما به دنبال درآمد بالا هستید، بهتر است بدانید که عمدتاً همیشه مردم به دنبال کیفیت هستند و اگر شما کیفیت را بخواهید در تصویر به ثبت رسیده خود به نمایش بگذارید، صددرصد در ابتدا باید مهارت و تبحر لازم را به صورت تخصصی فرا بگیرید که در این بین آموزشگاه دانش و هنر با برگزاری دوره های آنلاین و حضوری آموزش عکاسی شما را به شکل جدی برای بازار کار آماده می کند.

همان گونه که احتمالا بدانید کلاس های آموزش عکاسی بین ۷ تا ۸ میلیون تومان برآورد می شود و شما اگر با پشتیبانی این مجموعه در تماس باشید، می توانید یک بازه قیمتی 2 میلیون و پانصد تا ۷ میلیون و پانصد را در نظر بگیرید. استعداد افراد می‌تواند زمانی نتیجه واقعی خود را نشان دهد که با تمرین و پشتکار همراه باشد. پس سعی کنید در ابتدای امر بدون استرس و نگرانی خود را برای آموزش جانانه عکاسی از مقدماتی تا پیشرفته بدون امکانات خاصی آماده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان