جنسیت سازی بافت

جنسیت سازی بافت را شما در آموزشگاه دانش هنر در 2 دوره آنلاین و حضوری طراحی لباس می توانید به راحتی فرا بگیرید؛ چرا که به هر صورت ابزار مختلفی برای جنسیت سازی این چنینی وجود دارد که شما باید با آن آشنایی کامل پیدا کنید. در طراحی لباس جنسیت سازی پارچه همیشه نقش مهمی را ایفا می‌کند که معمولاً افراد به خوبی می‌دانند که برای جنس بافت در ابتدا باید فیگور را با خوبی رسم کنند که در ترم اول طراحی لباس این آموزشگاه شما با فیگور و اندام شناسی آشنا می‌شوید.

قبل از رنگ آمیزی شما باید از پاک کن خمیری برای کمرنگ نشان دادن جنس بافت استفاده کنید. به هرحال شال گردن، جلیقه، پلیور و بسیاری از بافت های دیگر هر کدام به شکل خاصی احتیاج به جنسیت سازی دارد که شما با رنگ‌آمیزی خاصی می توانید آن را به بهترین شکل ممکن نشان دهید.

اموزش جنسیت سازی بافت

برای انجام و آموزش جنسیت سازی این پارچه شما باید به نکات خاصی توجه داشته باشید که با استفاده از ماژیک فرورفتگی و چین خوردگی های جنس بافت را با یک سایه روشن به نمایش بگذارید. اصولاً برای قسمت دست بافت که شما به چین خوردگی بیشتری توجه می کنید و هم چنین برای نشان دادن چین و چروک های آستین شما بهتر است از مداد رنگی صورتی غافل نشوید.

 جنسیت سازی بافتنی صددرصد به ظرافت و تبحر بالایی نیاز دارد که شما می‌توانید به واسطه تدریس مدرسین ماهر و با تجربه ما در آموزشگاه دانش هنر تمامی فوت و فن ها و تکنیک های اصولی را برای این نوع جنسیت سازی به خوبی فرا بگیرید. اصولاً توجه به برجستگی و چین خوردگی های بافت جزء مهم ترین فرایند هایی است که برای جنسیت سازی بافت به آن توجه می شود و برای طرح زمینه شما باید از رنگ های تیره استفاده کنید.

برای فرورفتگی و چین خوردگی ها بهتر است شما از نوک تیز مداد رنگی استفاده کنید، تمام این موارد در کلاس های حضوری و آنلاین طراحی لباس به شما آموزش داده می‌شود و حتی بعد از اتمام کلاس آنلاین از طرف مجموعه دانش هنر برای شما فیلم ضبط شده کلاس آموزشی ارسال می شود و شما به واسطه اسکای روم می توانید در کلاس های مجازی به صورت کاملاً تعاملی که استاد حضور دارد شرکت کنید. (کلاس تعاملی از هر نوع خستگی و دلزدگی شما جلوگیری می‌کند.)

 به هیچ عنوان تفاوت و فرق آن چنانی بین کلاس های آنلاین و حضوری وجود ندارد و شما با خیال آسوده می توانید از هر 2 گزینه به نحو احسن استفاده کنید؛ اما اگر قصد دارید که بافت شما بتواند یک حالت جناقی به خود بگیرد، بهتر است از خطوط اریب و البته کوچک استفاده کنید. در پایان بعد از تکمیل جنسیت سازی بافت شما بهتر است بیشتر از مداد رنگی برای سایه زدن استفاده کنید تا این چنین چین خوردگی ها تیره تر مشخص شوند و بافت شما جنسیت خود را واضح تر به نمایش بگذارد.

نکات جنسیت سازی بافت در طراحی لباس

شما باید برای جنسیت سازی پارچه بافت به نکات خاصی توجه داشته باشید. به عنوان مثال کشیدن گیس بافت باعث می شود تا به شکل عمودی شما بتوانید پستی و بلندی های بدن را با چین چروک لباس به خوبی به نمایش بگذارید که منتها گیس بافت را شما در آستین نباید از یاد ببرید. استفاده از مداد رنگی در جنسیت سازی بافت با رنگ های طوسی، سفید و مشکی بسیار مهم است. معمولاً تخته ‌شاسی برای جنسیت سازی این پارچه استفاده می شود اما اگر شما قصد دارید از مارکر استفاده کنید در ابتدا باید بیس کار خود را به قول معروف برای رنگ مشخص نمایید. هم چنین ماژیک مورد نظر را از یک برند معتبر خریداری نمایید که امروزه با پیشرفت تکنولوژی به راحتی می توان از یک فروشگاه آنلاین به خرید برترین برند ها پرداخت.

 شما باید حالت ماژیک را به صورت عمودی قرار دهید و برای جنسیت سازی این پارچه یعنی بافت شما نباید لرز زیادی را برای دست خود احساس کنید که صددرصد کیفیت کار زیر سؤال می رود. به هرحال نکات کلیدی و البته ساده باعث می‌شود تا کیفیت کار شما به مراتب افزایش پیدا کند. تنها باید بدانید که چگونه و به چه شکل انواع جنسیت سازی و خصوصاً جنسیت سازی انواع بافت را به خوبی بر روی کاغذ پیاده سازی کنید. امروزه با نرم افزار های مختلفی همچون مارولوس نیز جنسیت سازی به سادگی انجام می پذیرد و در ترم 5 آموزشگاه دانش هنر نیز این نرم افزار را تدریس می‌کند. در جنسیت سازی بافت استفاده مناسب از رنگ ها و ترکیب صحیح آن ها بسیار نکته مهمی است.

جمع بندی

شما می توانید با کم ترین هزینه در آموزشگاه دانشگاه هنر با جنسیت سازی بافت آشنا شوید و به خوبی با ترسیم بافت انواع گوناگون طراحی لباس را با یک نتیجه قابل قبول تر به نمایش بگذارید. جنسیت سازی به واسطه تکنیک ها و استراتژی‌ های خاصی در کنار ابزار متفاوت مانند استفاده از مداد رنگی، گواش، مارکر، پاک کن، آبرنگ، پاستل گچی، کاغذ، خودکار و… مورد توجه قرار می‌گیرد و شما از نرم‌افزارهای متفاوتی مانند مارولوس می توانید استفاده کنید که همان گونه که گفته شد در ترم ۵ این به خوبی با کاربرد این نرم افزار آشنا می‌شوید که در بازار و کار نیز این نرم افزار حرف های زیادی برای گفتن دارد.

آموزشگاه دانش هنر جزء آموزشگاه های با سابقه و با تجربه ای است که مدرسین بسیار حاذق و واردی را برای تدریس در اختیار دارد و شما نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که کیفیت تدریس و آموزش به تبحر و بار علمی و تجربه مدرس بستگی دارد. در مورد هزینه دوره شما می توانید در بسیاری از آموزشگاه های دیگر قیمتی بین 7 تا 8 میلیون تومان را در نظر بگیرید و یا حتی جویا شوید اما در این آموزشگاه شما چنانچه با شماره تماس های مجموعه در ارتباط باشید می توانید بازه خاصی را در نظر بگیرید که با توجه به شرایط پشتیبان قیمت بسیار پایین و البته مقرون به صرفه ای را به شما پیشنهاد می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان