دانش هنر / آموزش های طراحی‌لباس / جامع ترین کلاس آنلاین طراحی لباس ویژه ایرانیان خارج از کشور

جامع ترین کلاس آنلاین طراحی لباس ویژه ایرانیان خارج از کشور

دوره طراحی لباس آنلاین

آنچه در این دروه خواهید آموخت :

دوره آموزش طراحی لباس به شیوه آنلاین مشتمل بر چند بخش آموزشی منطبق بر اساس استاندارد های آموزشی بین المللی و بصورت اجرایی از سطوح مقدماتی تا سطوح پیشرفته به همراه مدارک بین المللی مهارت جهت ورود به بازار کار طراحی و تدوین شده است که در ذیل به صورت کامل توضیح خواهیم داد :

  • آیتم اول : طراحی فیگوراتیو و تناسبات

در این آیتم همانطور که از نام آن پیداست در رابطه با شناخت آناتومی بدن انسان بایستی اطلاعات کاملی کسب نماییم زیراکه لباسی که بایستی طراحی گردد روی آناتومی بدن انسان سوار خواهد شد و با شناخت کامل آناتومی میتوان لباسی به زیبایی تمام طراحی و اجرا نمود ، همچنین  شناخت تناسبات طولی و عرضی بدن جزء موارد بیسیک در طراحی لباس می باشد.

  • آیتم دوم : رنگ شناسی ، جنسیت سازی و روانشناسی رنگ ها

در آیتم رنگ شناسی با تکنیک های مختلف رنگ و روانشناسی در رنگ برای استفاده از ترکیبات رنگی مناسب در طراحی فشن و همچنین جنسیت سازی انواع پارچه در طراحی لباس آشنا خواهیم شد.

  • آیتم سوم : خلاقیت در طراحی لباس ، پارچه شناسی و مدیریت تولید لباس

در این آیتم از آموزش طراحی لباس گام به گام با مفهوم خلاقیت در طراحی لباس و ایده گرفتن از انواع گیاهان ، پرندگان ، بناهای معماری و … برای الگو گرفتن در طراحی لباس آشنا خواهیم شد و همچنین برای اجرای لباس با زیبایی بیشتر لازم است با انواع پارچه آشنایی داشته باشیم تا بهترین پارچه را برای طرح لباس خلق شده انتخاب نماییم و در انتهای کلاس ژوژمان لباس تولید شده را در کلاس ارائه نماییم و در کل با مبحث مدیریت تولید و اجرای لباس به صورت اجرایی آشنا شویم.

  • آیتم چهارم : اکسسوری و تزئینات لباس

در این بخش به جهت زیبایی لباس با جواهر دوزی و … و همچنین انواع اکسسوری لباس جهت تولید لباس های فاخر آشنا خواهیم شد.

  • آیتم پنجم : مولاژ یا الگو سازی به روش حجمی

در الگو سازی به روش حجمی با استفاده از پارچه های غیر قابل استفاده طرح لباس را به صورت زنده روی مانکن اجرا می نماییم تا بتوانیم نواقص اندامی را پوشش داده و همچنین الگوی لباس را به صورت حجمی استخراج نماییم.

  • آیتم ششم : نرم افزار طراحی لباس

در این آیتم با استفاده از نرم افزار های طراحی لباس ، لباس طراحی شده در نرم افزار اجرا می گردد و ترکیبات رنگی با نرم افزار روی لباس اجرا می گردد و همچنین از قابلیت های نرم افزار سه بعدی سازی و شو زنده لباس می باشد که قبل از اجرا کمک شایانی در انتخاب رنگ و الگوی مناسب به مشتریان می نماید.

دوره طراحی لباس آنلاین

نحوه برگزاری کلاس های آنلاین طراحی لباس

کلاس های طراحی لباس مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با رویکرد تعاملی و به شیوه آنلاین برگزار میگردد که در ادامه به اختصار توضیح خواهیم داد.

در این شیوه مدرس درس مربوط به آن جلسه را در مدت زمان لازم ارائه نموده و در مدت زمان باقیمانده نفر به نفر هنرجوها درس مربوطه را بایستی اجرا نمایند ،

از این مرحله به بعد وظایف دستیار استاد یا پشتیبان اموزشی آغاز می گردد و تا جلسه آتی ایرادات و نواقص احتمالی توسط پشتیبان رفع می گردد و در پایان هر آیتم آموزشی ژوژمان مربوطه برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

کلاس طراحی لباس آنلاین

هدف از برگزاری دوره های آموزشی آنلاین طراحی لباس چیست ؟

هدف از برگزاری دوره های آموزشی طراحی لباس به شیوه آنلاین دستیابی به فرهنگ غنی آموزش پژوهش محور و صادرات آن به اقصی نقاط کشور و همچنین استفاده از امکانات آموزشی برای ایرانیان  خارج از کشور می باشد و همچنین آموزش مدیریت تولید در طراحی لباس و در آمدزایی و کارآفرینی در حوزه صنعت پوشاک می باشد.

مزایای شرکت در کلاس های آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور

یکی از مهمترین مزایای شرکت در کلاس های آنلاین برای افرادی می باشد که از کشور مهاجرت نموده اند و امکان شرکت در کلاس های تخصصی با اساتید هم زبان را ندارند و می خواهند در فرصتی اندک کار آفرینی نمایند و یا با یادگیری مهارت بتوانند شاغل شوند و کسب درآمد نمایند ،

همچنین یکی دیگر از مزایای شرکت در کلاس های آنلاین با توجه به تفاوت قیمت ارز می توانند با هزینه بسیار اندک دلاری در یکی از بهترین کلاس های آنلاین طراحی لباس در دنیا شرکت نمایند.

مدرک و شیوه دریافت مدرک

هنرجویان بعد از پایان دوره گواهینامه بین المللی مهارت در حوزه طراحی لباس به صورت ترجمه شده دریافت می نمایند که از طریق پست TNT ویا پست های بین الملل در کشور مقصد درب منزل تحویل داده خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید از طریق شماره های ذیل از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا