ثبت نام دوره عکاسی حرفه ای از مقدماتی تا پیشرفته

ثبت نام دوره عکاسی حرفه ای از مقدماتی تا پیشرفته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن با ارائه مدارک بین المللی… شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان دپارتمان عکاسی از طریق لینک واتساپ و یا شماره های زیر در ارتباط باشید.

دوره عکاسی

بهترین کلاس عکاسی حرفه ای در تهران

دوره جامع عکاسی غیر حضوری باید به گونه ای باشد که همه ی افرادی که به این رشته علاقمند هستند و هیچ پیش زمینه ای در این رشته ندارند نیز بتوانند وارد این دوره شوند و از مقدماتی تا پیشرفته همه ی مباحث عکاسی را از مبانی عکاسی تا نورپردازی و سبک های مختلف عکاسی و کار با نرم افزار های عکاسی را آموزش ببیند . دوره های عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن به صورت جامع برگزار می شود و هر کسی با هر گرایش تحصیلی و هر رشته ای می تواند وارد این کلاس ها شود و و در انتهای دوره به عنوان یک عکاس حرفه ای وارد بازار کار این رشته شود و از آنچه که آموخته است نهایت استفاده را ببرد .
دوره آموزشی عکاسی در مجموعه صنعت و معدن توسط اساتید برجسته و با تحصیلات دانشگاهی در چهار ترم برگزار می شود که از مباحث پایه در عکاسی آغاز می شود و قدم به قدم تا مباحث پیشرفته ادامه می یابد . در ترم یک و دو ، هنرجویان با منوی دوربین ، اصول کادربندی ، ترکیب بندی در عکاسی ، آشنایی با اصول عکاسی در نور طبیعی ، سبک های مختلف عکاسی و… آموزش داده می شود .

در ترم سوم که بسایر جذاب و معمولا برای هنرجویان عکاسی بسیار هیجان انگیز است نورپردازی استدیویی است در این ترم آموزش ها همراه با تجهیزات کامل استدیویی و در اختیار هنرجویان جهت تمرینات کلاسی قرار می گیرد و نورپردازی ژانرهای مختلف عکاسی نظیر عکاسی تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی وعکاسی مدلینگ ، پرتره و… آموزش داده می شود.
بدیهی است آموزش تخصصی عکاسی از موارد بی نظیر در آموزش این رشته خواهد بود. در زمان پایان دوره شما باید ادیت عکس و فتوشاپ را نیز آموزش ببینید تا بتوانید به صورت حرفه ای عکس های خود را ادیت کنید و از عکاسی بیش از پیش لذت ببرید .

دوره عکاسی

هزینه دوره عکاسی به چه صورت می باشد ؟

طول دوره عکاسی حدود ۵ الی ۶ ماه و آموزش شما به صورت جامع از مقدماتی تا پیشرفته در طی 4 ترم صورت می گیرد .با شرکت در دوره های جامع نیاز به شرکت در کلاس های دیگر نخواهید داشت و بلافاصله بعد از پایان این دوره وارد بازار کار حرفه ای عکاسی خواهید شد.

هزینه کلاس عکاسی به دو بخش تفکیک می شود : یکی هزینه ثبت نام کلاس است که بستگی به سطح و نظر کارشناسان دپارتمان عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن دارد و تنها هزینه دیگر برای شما هزینه دوربین خواهد بود که متناسب با بودجه خود می توانید تهیه کنید.

دوره عکاسی

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

معتبرترین آموزشگاه عکاسی حرفه ای در تهران

قبل از شرکت در دوره ها ، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های سایت با کارشناسان دپارتمان عکاسی درارتباط باشید.

 

راه های ارتباطی با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن
02144111229
02146094117
02146094118

مطلب پیشنهادی

عکاسی از لوازم آرایشی
آموزش عکاسی از لوازم آرایشی

در دنیای کسب و کار امروز یکی از روش های مطمئن برای جلب نظر مشتریان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *