دانش هنر / آموزش های طراحی‌لباس / برترین دوره آنلاین طراحی لباس برای شهرستان ها

برترین دوره آنلاین طراحی لباس برای شهرستان ها

کلاس آنلاین طراحی لباس

دوره آنلاین طراحی لباس از صفر تا صد و به صورت جامع برگزار می گردد.کلاس ها کاملا به صورت عملی است و ویژه ی افرادی که می خواهند وارد بازار کار حرفه ای شوند.دوره آنلاین موسسه صنعت و معدن ویژه افرادی ست که امکان حضور درکلاس ها را ندارند و می خواهند در وقت و هزینه ی خود صرفه جویی کنند.تمامی سرفصل های هر دو دوره ی حضوری و آنلاین مشابه یکدیگر است و دوره دارای 6 ترم می باشد.در طول دوره شما هرآنچه که یک طراح لباس برای حرفه ای شدن به آن نیاز دارد را می آموزید.

دوره آنلاین طراحی لباس

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های ذیل از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲

مزایای دوره آنلاین طراحی لباس صنعت و معدن

دوره آنلاین ویژه افرادی است که به حرفه ی طراحی لباس علاقه دارند ولی وقت شرکت در کلاس های حضوری را ندارند .اغلب کارمندان ، افرادی که در شهرهایی به جز تهران زندگی می کنند و یا افرادی که در خارج از کشور هستند ، در کلاس های آنلاین موسسه صنعت و معدن شرکت می کنند.قبل از اینکه مزایای این دوره را شرح دهیم باید به چند نکته قابل توجه اشاره کنیم :

شما برای ثبت نام در هر آموزشگاهی باید چند نکته را بررسی کنید که :

 • آیا آموزشگاه به شما مدرک معتبر ارائه می کند ؟
 • آیا سرفصل های طراحی لباس بر اساس استانداردها است ؟
 • آیا کیفیت کلاس های حضوری و آنلاین مشابه یکدیگر است ؟
 • پشتیبانی 24 ساعته از هنرجو در کلاس های آنلاین می شود ؟
 • مدرک قابل ترجمه است ؟ و مهر دادگستری می خورد ؟
 • آیا اساتید آموزشگاه در رشته مرتبط تحصیلات دارند ؟ و از تجربه کافی در زمینه طراحی لباس برخوردار هستند ؟

تمامی این موارد مهمترین عواملی هستند که شما باید بر اساس آن تصمیم گیری کنید و اگر حتی یکی از عوامل بالا را آموزشکاه نداشت ،نباید در آن آموزشگاه ثبت نام کنید.

حال بهتر است برسیم به بحث مزایای دوره آنلاین طراحی لباس موسسه صنعت و معدن که علاوه بر اینکه تمامی موارد بالا را دارا می باشد از شرایط زیر نیز پیروی می کند :

 • از تمامی کلاس های آنلاین قبل از کلاس فیلم برداری حرفه ای شده و هنگام برگزاری کلاس برای هنرجویان پخش می شود.
 • حضور افراد در هنگام برگزاری کلاس الزامی ست .
 • از کلاس ، پشتیبانی 24 ساعته به عمل می آید و هنرجو بعد از هر جلسه می تواند از طریق استادیار خود رفع اشکال کند.
 • کلاس به صورت مجازی برگزار نمی شود به همین دلیل فقط دیدن فیلم کافی نیست زیرا استاد سر کلاس به مسائل دیگری نیز اشاره می کند که لازم است هنرجویان سر کلاس حضور پیدا کنند.
 • کیفیت کلاس های حضوری و آنلاین کاملا مشابه است و هردو یک سرفصل واحد دارند.

 

سرفصل های دوره آنلاین طراحی لباس

کلاس آنلاین طراحی لباس دارای 6 ترم است و به شرح زیر :

ترم 1 : در این ترم شما با فیگور و کشیدن مانکن روی کاغذ آشنا می شوید.اینکه چگونه ساید بزنید و چگونه یک لباس را با چین و چروک هایش روی مانکن بکشید را نیز آموزش خواهید دید.این کار به شما کمک می کند که بتوانید لباسی زیبا در ترم های بعد روی یک مانکن استاندارد ، بکشید.

ترم 2 : در این ترم شما با کشیدن انواع جنسیت سازی ها روی کاغذ آشنا می شوید مانند حریر ، مخمل ، ساتن ، گیپور ، جیر ، چرم ، چین و … این ها به شما کمک می کند که بتوانید هنگام طراحی یک لباس آن را زیباتر بکشید .علاوه بر جنسیت سازی شما در این ترم با رنگ شناسی به صورت کامل و تخصصی آشنا خواهید شد.اینکه از چه رنگی برای هر فرد استفاده کنید ، چه رنگی را کجا بپوشیم ؟ ، برای اینکه افراد را چاق تر و یا لاغرتر نشان دهیم از چه رنگ هایی استفاده کنیم ؟ و در کل بر اساس  ایرادات اندامی چه رنگ هایی را استفاده کنیم ؟

ترم 3 : در این ترم با خلاقیت که مهمترین مشخصه برای هنرجوی طراحی لباس است آشنا می شوید.شما بر اساس عوامل مختلفی که در کلاس آموزش می بینید می توانید لباس های زیبا و متفاوت طراحی کنید.مثلا یک مورد اینکه چگونه از یک شی یا طبیعت یا هرچیز دیگری الهام بگیرید و آن را تبدیل به یک المان کنید را آموزش می بینید.

ترم 4 : در این ترم با اکسسوری های مختلف و تزئینات روی لباس آشنا خواهید شد .این مورد به شما کمک می کند که چگونه ایرادات اندامی را بر اساس این دوخت ها بپوشانید و زیبایی لباس را دوچندان کنید.

ترم 5 : مولاژ یا الگوی حجمی موردی ست که شما آموزش خواهید دید.بر این اساس یک سری از الگوها را روی مانکن پیاده سازی می کنید و حتی می توانید سایز مانکن را نیز تغییر دهید.

ترم 6 : در این ترم به صورت کامل با نرم افزار مارولوس آشنا خواهید شد .این نرم افزار به هنرجو کمک می کند تا برای سرعت بخشید به کار خود از کشیدن مانکن و اتود لباس به صورت دستی جلوگیری کند.در اغلب کارخانه ها و مزون ها از این نرم افزار استفاده می شود و روز به روز نیاز استفاده از نرم افزارهای طراحی لباس بیشتر می شود.

 

کلاس طراحی لباس آنلاین

تجهیزات مورد نیاز

تجهیزات مورد نیاز در رشته طراحی لباس مثل : مدادرنگی ، مداد B2 ، خط کش ، کاغذ A4 یا A3 ، مارکر ، گواش یا آب رنگ ، پارچه ی ارزان قیمت مانند متقال ، خط کش مولر ، یک سری از لوازم برای دوخت اکسسوری ، در ترم اخر نیز به یک لپ تاپ احتیاج دارید.

سوالات متداول کاربران

آیا برای ثبت نام باید پیش نیاز بگذرانیم ؟ 

خیر .برای ورود به دوره به هیچگونه پیشنیازی احتیاج ندارید و از صفر تا صد هر آنچه که نیاز باشد را فرا خواهید گرفت .

آیا در پایان ترم مدرک دریافت می کنیم ؟ 

بله در انتهای دوره با گذراندن تمامی ترم ها به شما مدرک بین المللی و قابل ترجمه  اعطا خواهد شد.که می توانید به وسیله ی این مدرک وارد بازار کار شوید

آیا از هنرجو برای ورود به بازار کار حمایت می شود ؟ 

بله . علاوه بر اینکه معرفی به بازار کار داریم ، در طول ترم های مختلف هنرجویان با مدیریت یک تیم طراحی آشنا می شوند و می توانند با دانش فنی که آموزش دیده اند ، کسب و کار خود را راه اندازی کنند .

آیا یاد گرفتن خیاطی می تواند به هنرجو برای طراحی بهتر کمک کند ؟ 

همانطور که می دانید رشته خیاطی ، رشته ای کاملا جدا از طراحی لباس است. پس بهتر است اگر خیاطی بلد نیستید ابندا طراحی لباس را بگذرانید  و بعد اگر به این رشته علاقمند هستید می توانید دوره ی جداگانه آن را آموزش ببینید.ولی کسانی که به این رشته علاقه ندارند نیز نگران نباشند زیرا در ترم سوم با مدیریت تیم خود آشنا می شوید و می توانید به این وسیله با خیاط خود بهترین خروجی را تحویل دهید .

آیا باید در کنار دوره ی طراحی لباس دوره ی نقاشی را نیز بگذرانیم ؟

خیر به هیچ عنوان . نقاشی و طراحی لباس دو رشته کاملا جدا از هم هستند. و شما در ترم اول و دوم از صفر آموزش می بینید که چگونه یک مانکن را طراحی کنید ، چگونه یک لباس طراحی کنید و به اجرا درآورید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق شماره‌های ذیل از طریق واتساپ یا تماس تلفنی با ما در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان