دانش هنر / آموزش های عکاسی / آموزش (عکاسی آنلاین و نیمه حضوری) از صفر تا صد و ویژه ورود به بازار کار

آموزش (عکاسی آنلاین و نیمه حضوری) از صفر تا صد و ویژه ورود به بازار کار

کلاس آنلاین عکاسی

کلاس های (عکاسی آنلاین و نیمه حضوری) عکاسی برای اولین بار در داخل و خارج کشور به شیوه تعاملی برگزار می گردد ، شیوه برگزاری کلاس های آنلاین و نیمه حضوری به نوعی است که شما با داشتن یک لبتاب و با صرف کمترین هزینه می توانید از عواید آن بهره مند گردید ، ممکن است برای شما سوالاتی بوجود آید که به عنوان مثال اگر بعد از کلاس اگر در حین تمرین سوالی برایمان پیش آمد چکار کنیم ؟ 

شما می توانید با مراجعه به پشتیبان یا دستیار استاد خود جواب تمامی مشکلات و سوالات خود را دریافت نمایید و با آمادگی کامل برای جلسه آتی آمادگی کسب نمایید.

یا ممکن است سوال کنید چطور ممکن است در شرایطی که لوازم آتلیه نداریم تمرین انجام دهیم؟

جواب این سوال  بسیار از درجه اهمبت بالایی برخوردار است و یکی از مهمترین ارکان دوره تمرین با لوازم نورپردازی می باشد که برای حل این موضوع پروژه هایی از سمت آموزشگاه برای شما تعریف می گردد که در آن این مشکل بطور کامل مرتفع گردیده است.

  برای کسب اطلاعات تکمیلی از طریق واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

 

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آدرس اینستاگرام دپارتمان عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

کلاس آنلاین عکاسی

 

شیوه برگزاری (دوره جامع آنلاین و نیمه حضوری عکاسی) به روش تعاملی

 

حتما برای شما که قصد شرکت در دوره های آنلاین و نیمه حضوری عکاسی را دارید مهمترین موضوع این است که آیا شیوه برگزاری و کیفیت دوره ها مناسب می باشد ؟ آیا بعد از پایان این دوره من میتوانم وارد بازار کار شوم ؟ آیا اصلا دوره آنلاین جواب میده ؟

در اینجا توضیحاتی میدهیم تا از روش بسیار کارا و متفاوت برگزاری دوره های آنلاین به شیوه تعاملی آگاهی پیدا نمایید.

دوره های آنلاین و نیمه حضوری عکاسی  به شیوه تعاملی تدریس می گردد که در این روش هنرجویان از طریق ارتباطاتی که با یکدیگر و تیم پشتیبانی مجموعه دارند حتی بهتر از دوره های حضوری به رفع اشکال پرداخته و با توجه به اینکه ساختار این دوره ها به گونه ای طراحی شده که هنرجویان در طول دوره مجبور به کار تیمی و هماهنگ با کلاس شده و هیچ راهی به جز یاد گرفتن ندارند ، و همچنین هنرجویان دوره های آنلاین لازم است در طول دوره چند مرتبه بصورت حضوری در کلاس ها شرکت نمایند زیرا که برخی از دروس به صورت عملی تدریس می گردد و لازمه یادگیری در آن آیتم ها این است که بصورت حضوری در کلاس ها شرکت نمایند و یادگیری این آیتم ها به شیوه آنلاین از کیفیت دوره خواهد کاست.

هنرجویانی که در دوره های تعاملی آنلاین عکاسی شرکت می کنند نیاز به هیچ گونه پیش زمینه خاصی در عکاسی ندارند و از پایه آموزش می بینند و قطعا بطور کامل بعد از پایان دوره تبدیل به یک عکاس حرفه ای که با بازار کار این رشته آمادگی کامل دارد تبدیل می شوند و با توجه به بازار کار عکاسی و فضای رقابتی و نیاز روز افزون صنایع مختلف کشور  به محتوای تبلیغاتی فضای مجازی رشته عکاسی را در رسته بهترین شغل های تراز اول دنیا قرار داده است ، پس به یقین اگر بخواهید وارد بازار کار این رشته شوید بدون هیچ گونه سرمایه گذاری به راحتی وارد بازار کار می شوید.

پس همونطور که متوجه شدین دوره آنلاین عکاسی حتی بهتر از دوره های حضوری جواب میده البته اگر با ساختاری که خدمتتون گفتیم برگزار بشه

کلاس های عکاسی آنلاین و حضوری هر دو به یک اندازه در حرفه ای شدن افراد نقش دارند. هدف هر دو کلاس عکاسی در تهران، آموزش به هنرجویان از مقدماتی تا پیشرفته به صورت جامع است.و کیفیت و سطح آموزشی هر دو کلاس به یک اندازه است همچنین دوره ها با حضور اساتید حرفه ای و دانشگاهی برگزار می شود.

 • افرادی که شرایط شرکت در کلاس های عکاسی حضوری را ندارند ، می توانند از طریق یک  لپ تاپ ساده و به راحتی در کلاس های نیمه حضوری و آنلاین شرکت کنند.
 • همچنین هنرجوها از شهرها و کشورهای متفاوت در کلاس ها می توانند شرکت کنند
 • برای ورود به کلاس عکاسی نیاز به هیچگونه پیش نیازی نیست و تنها با یک دوربین DSLR می توانید اصولی و قدم به قدم این هنر را آموزش ببینید.
 • یکی از مسائل مهم دیگر مدیریت زمان است که میتوان زمان رفت و امد را کاهش داد.و وقت خود را صرف تمرینات بیشتر کرد.

در ویدیو زیر دقایقی از کلاس آنلاین عکاسی را مشاهده می کنید :

 

 

 

سرفصل های کلاس عکاسی آنلاین و نیمه حضوری از مقدماتی تا پیشرفته

 

  • عکاسی عمومی و دیجیتال : در این آیتم که با شناخت دوربین شروع می گردد کلیه هنرجویان با اصول اولیه عکاسی و دوربین بطور کامل آشنایی پیدا کرده و با کاربرد دیافراگم ، سرعت شاتر ، عمق میدان و انتتخاب کادر مناسب یا قاب بندی ، شناخت انواع لنز ها ،انواع نور طبیعی و مصنوعی، آشنایی با انواع فیلتر ها و … در ادامه هنرجویان برای بهره بردن هرچه بیشتر از دانسته های خود به اردو ها و تور های آموزشی رفته تا بصورت عملی کلیه موارد را تمرین و بتوانند ژوژمان ارائه نمایند.
 •  
  • عکاسی تکنیکال :

   در این آیتم هنرجویان بعد از شناخت کلیات دوربین و انواع نورها با مبانی هنر عکاسی آشنایی پیدا کرده و انواع ترکیب بندی و کمپوزیسیون ،کنتراست ، رنگ در عکاسی ،دید خلاقانه در عکاسی ، دمای رنگ و کلوین و … را بطور کاملا حرفه ای آموزش دیده ودر ادامه با شناخت کلیه شاخه های عکاسی از جمله عکاسی معماری، عکاسی طبیعت ، عکاسی اجتماعی ، عکاسی ودینگ و …. آشنایی پیدا کرده و همچنین  تکنیک های مختلف در عکاسی شامل :   تکنیک شاتر-حرکت روغن در آب- باران- پاناروما – نقاشی با نور –open  فلش – ماکرو – HDR  – فتومونتاژ و …  را بطور کامل آموزش دیده و برای تمرین هر چه بیشتر اردو هایی برگزار می گردد تا هنرجویان بتوانند به صورت عملی فعالیت نمایند.

  • نورپردازی : نورپردازی یکی از آیتم های اصلی دوره عکاسی می باشد که با حساسیت فراوانی برگزار می گردد در این سرفصل هنرجویان با انواع مفاهیم نورهای طبیعی در روز و شب ، سیلوئت ، انواع فلاش و منابع نور مصنوعی ، نورپردازی تمام رخ و… آشنایی پیدا کرده و ضمنا در این آیتم  نور پردازی در عکاسی تبلیغاتی را بصورت کاملا حرفه ای با استفاده از به روز ترین تجهیزات مدرن آموزش دیده و همچنین عکاسی ودینگ ، عکاسی پرتره ، عکاسی مدلینگ و … را هم در ادامه خواهند آموخت
 •  
  • نرم افزارهای عکاسی : در این سرفصل هنرجویان با اصلی ترین نرم افزار های ادیت عکس مانند فتوشاپ و لایتروم بطور کامل آشنایی پیدا کرده و همچنین اصول ساخت انواع آلبوم ها را خواهد آموخت.
 

10 مهارتی که هنرجویان عکاسی پس از اتمام دوره پیدا میکنند ؟

هنرجویان بعد از اتمام دوره آنلاین عکاسی در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن در حرفه های زیر می توانند به صورت حرفه ای مشغول به کار شوند :

 1. عکاسی آتلیه
 2. عکاسی تبلیغاتی
 3. عکاسی صنعتی
 4. عکاسی مدلینگ
 5. عکاسی خبری
 6. عکاسی ورزشی
 7. عکاسی پرتره
 8. عکاسی طبیعت
 9. عکاسی معماری
 10. عکاسی هنری

 

شرکت در کلاس های عکاسی جامع

قبل از شروع به کار و ثبت نام در کلاس ها می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق واتس اپ و یا شماره های زیر با کارشناسان دپارتمان عکاسی در ارتباط باشید.

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

آدرس اینستاگرام دپارتمان عکاسی مرکز آموزش خانه صنعت و معدن

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا
ارتباط با کارشناسان