دوره های آموزش آنلاین طراحی لباس با شیوه تعاملی

برگزاری دوره های آنلاین طراحی لباس برای تهران ، شهرستان و تمامی کشورهای مختلف با شیوه تعاملی برای اولین بار در کشور..کلاس طراحی لباس از صفر تا صد با هدف جذب هنرجویان در بازار کار حرفه ای این رشته در مرکز آموزش خانه صنعت و معدن ..در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی بهترین دوره های طراحی لباس بپردازیم.

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

یک طراح لباس چگونه می تواند وارد بازار کار حرفه ای شود ؟

برای شروع این رشته بهتر است از آموزشگاه های معتبر اغاز کنید که از مبتدی تا پیشرفته آموزش ببینید. امروزه فرصت های شغلی برای طراحان بسیار زیاد است به گونه ای که با پیشرفت تکنولوژی و وجود اپلیکیشن های مختلف ، کارها به سمت آنلاین شدن پیش رفته است.

اغلب افرادی که به این رشته علاقمندند ، می خواهند مزون شخصی خود را تاسیس کنند که هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری کارهای خود را به فروش برسانند. همچنین تولیدی ها نیز طراحان لباس را استخدام می کنند و از طرح ان ها استفاده می کنند.شغل دیگری که بسیار هیجان انگیز است شغل تصویرسازی است که طراحان می توانند در جهت آموزش نیز از ان استفاده کنند.آموزشگاه های مختلف و دانشگاه ها این افراد را استخدام می کنند.

مهمترین سرفصل های دوره آموزشی طراحی لباس آنلاین

 • طراحی فیگور و اشنایی با اناتومی بدن
 • طراحی چهره مانکن
 • سایه زدن بدن
 • رنگ شناسی و اشنایی با پالت رنگی
 • انواع جنسیت سازی مانند جنسیت کرپ ، ساتن ، مخمل ، چرم ، ورنی و …
 • خلاقیت در طراحی لباس که مهم ترین مسئله در طراحی لباس است.
 • اشنایی با انواع یقه ، دامن ، استین ، شلوار و…
 • پارچه شناسی تخصصی
 • طراحی لباس شب و عروس
 • انواع دوخت های تزئینی مثل بلوچ دوزی ، درویش دوزی و دوخت انواع اکسسوری ها 
 • مولاژ یا الگوی حجمی
 • نرم افزارهای طراحی لباس

دوره آنلاین طراحی لباس

تفاوت دوره طراحی لباس آنلاین و حضوری

در ابتدا بهتر است بگوییم که در کلاس طراح لباس صنعت و معدن کیفیت حرف اول را می زند و آموزشگاه سعی بر این دارد که با برگزاری کلاس های آنلاین نیز بتواند بستری برای افرادی که نمی توانند در کلاس ها به صورت حضوری شرکت کنند را اماده کند و با بهترین متدها کلاس ها را برگزار کند.

با پیشرفت تکنولوژی دنیا به سمت اپلیکیشن های آنلاین پیش می رود و باعث شده افراد بتوانند با یک لپ تاپ ساده در کلاس های مختلف شرکت کنند.هردوی کلاس ها چه به صورت حضوری و چه به صورت آنلاین از یک سرفصل تبعیت کرده و یک هدف را دنبال می کنند و ان حرفه ای شدن هنرجو در طی دوره است .تنها تفاوت هایی که در کلاس آنلاین وجود دارد در این است که افراد می توانند زمان خود را مدیریت کنند و به جای صرف وقت در رفت و امد ان را به تمرین بیشتر بپردازند.همچنین از شهرهای دور و نزدیک و حتی کشورهای مختلف می توانند به راحتی در کلاس شرکت کنند.

شهریه دوره طراحی لباس 

شهریه دوره طراحی لباس متغیر است و وابسه به سطح شما و نظر کارشناسان ما را دارد.برای پرداخت شهریه می توانید هم به صورت نقد و هم به صورت اقساط آن را بپردازید.

ارائه مدرک بین المللی و معتبر 

بعد از اتمام دوره و گذراندن تمامی ترم ها شما از موسسه صنعت و معدن مدرکی دریافت خواهید کرد که مورد تایید وزارت صنعت ، معدن و تجارت است.با این مدرک می توانید وارد بازار کار حرفه ای این رشته شوید و یا اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور داشته باشید می توانید کسب و کار خود را در آنجا گسترش دهید.

آموزشگاه آنلاین طراحی لباس

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی از واتس آپ یا تلفن های زیر با کارشناسان در ارتباط باشید:

کارشناس آموزش: ۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۸

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۶۰۹۴۱۱۷

کارشناس آموزش:۰۲۱۴۴۱۱۱۲۲۹

 

 

راه های ارتباطی با مرکز آموزش خانه صنعت و معدن
02144111229
02146094117
02146094118

مطلب پیشنهادی

تکنیک مانکن نا مرئی در عکاسی
تکنیک مانکن نامرئی

تکنیک نامرئی یکی از روش های بسیار رایج محبوب در عکاسی تبلیغاتی است که در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *